Menu

Bezplatná linka 800 887 777 canis@canis.cz

Veškeré námi šité pracovní oděvy splňují požadavky normy EN ISO 13688. Šijeme dle pánských i dámských střihů, zhotovujeme nestandardní velikosti přesně na míru. Provádíme také zakázkové úpravy našich standartních modelů. Mimo běžných pracovních oděvů se zabýváme i výrobou speciálních ochranných oděvů jako jsou například: výstražné oděvy (dle EN ISO 20471), oděvy pro svářeče (dle EN ISO 11611), nehořlavé a antistatické oděvy (dle EN ISO 11612 a EN 1149).

Složení materiálu může být 100 % BA nebo směs (65 % PES a 35 % BA, popřípadě jiný poměr bavlny, polyesteru, nylonu, spandexu, viskózy a hedvábí). Nabízíme širokou paletu barev – dle vzorníku. Gramáž látky od 135 g/m2 do 270 g/m2. Naše výrobky jsou zhotoveny technologiemi zaručujícími plnění zátěžových parametrů v jednotlivých profesích.

Samozřejmostí je propracovanost detailů při šití a finální úpravě každého kusu oděvu. Oděv je opatřen štítkem o způsobu údržby. Budete-li oděv udržovat podle těchto instrukcí, bude Vám dlouho a spolehlivě sloužit.

Pracovní oděvy vyrábíme pouze z kvalitních vysrážených a stálo­barevných materiálů, které jsou opatřeny materiálovým listem, zaručujícím gramáž na m2, stálobarevnost a strukturu se zaručenou dostavou (počet vazebních bodů na cm2) v keprové nebo plátnové vazbě.

Standardní modely je možné modifikovat dle přání zákazníka, např.:
» našití reflexních pásů v šířce 2,5 nebo 5 cm
» ukončení dolních okrajů rukávů a nohavic dle přání zákazníka
» změna počtu a tvaru kapes
» barevné odlišení sedla
» zesílení ramen, loktů, kolen, stehen a sedových částí kalhot
» našití vyšitého loga.

Při zadávání poptávky od Vás budeme potřebovat informace, na základě kterých Vám vykalkulujeme cenu:
» gramáž a složení materiálu
» barvu látky (případně barevnou kombinaci)
» střih oděvu (pokud se neshoduje se střihem některého z našich skladových oděvů, nutno dodat nákres nebo ušitý vzorek)
» množství

Pracovní soupravy

Pracovní soupravy

Pracovní soupravy

Profesní oděvy

Profesní oděvy

 

Facebook